تحقیق درباره سنگ آهک

مطالب دیگر:
📗پاورپوینت تأثیر باقیمانده سموم دفع آفات نباتی و كودهای شیمیایی ، آنتی بیوتیكها و فلزات سنگین در ایمنی مواد غذایی📗پروتکل آموزش راهبرد تصمیم گیری📗پاورپوینت جوشکاری و تاریخچه جوشکاری📗پاورپوینت تخصیص منابع📗پکیج آموزشی مهارتهای زندگی📗پروتکل ایماگوتراپی (الگویی برای بازگشت به دوران رمانتیک اولیه ازدواج📗پاورپوینت توزیع میانگین نمونه برداری📗الگوی طراحی آموزشی براساس الگوی مریل📗پاورپوینت روانشناسی چیست📗آزمون ارزیابی شایستگی مدیران و رؤسا📗آزمون ارزیابی ارزیابی ضرورت و خلاء های موجود در آموزش مهارت📗آزمون ارزیابی عملکرد آموزش حین کار(ojt)📗پاورپوینت آزمون های توانایی چیست📗آزمون ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران📗پاورپوینت پارادایم چیست📗آزمون ارزیابی عملکرد کارکنان در سازمان📗پاورپوینت نظریه بوروکراسی چیست📗پاورپوینت نظریه و اجزای آن📗پاورپوینت سبک میس ون دروهه📗پاورپوینت سپتیک تانک
تحقیق درباره سنگ آهک, سنگ آهک, آهک|آی کیو|iqp
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره سنگ آهک وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 6 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سنگهای آهکی از نظر ژنتیکی و نحوه تشکیل به دو گروه عمده و بزرگ آهکهای برجا و آهکهای نابرجا تقسیم می‌شوند. آهکهای برجا شامل کلیه سنگ آهکهای ستونهایی می‌گردد که طی فرآیندهای شیمیایی و بیوشیمیایی در محلی که وجود دارند، تشکیل گردیده‌اند. اصولا تشکیل در جای رسوبات آهکی مربوط به فعالیتهای بیولوژیکی بوده و از منشا بیوشیمیایی می‌باشند. مانند تراورتن و ستونهای آهکی. آهکهای نابرجا آهکهایی را شامل می‌گردد که از نظر بافتی به سنگهای کلاسیک شباهت داشته ، ولی از نظر منشا تشکیلاتشان کاملا مربوط به فرآیندهای شیمیایی است. مانند آهکهای تخریبی و ماسه‌ای.