تحقیق درباره سنگدانه ها

مطالب دیگر:
📌مکانيزه کردن سيستم يک بنگاه معاملات ملکي و بررسی بانک اطلاعاتي مايکروسافت اکسس و دستيابي داده📌بررسی بافت هاي فرسوده و غيررسمي شهر مشهد و حاشیه شهر📌بررسی برج العرب و ویژگیهای آن📌بررسی باکتریها، رشد، گروه ها، اثرات محیط بر آنها و انواع باکتری خاک و معایب و مزایای باکتریها📌بررسی بافندگي حلقوي پودي و تاري و ابزار و مقایسه آنها📌بررسی باغهاي ايراني، هندسه‌، ساختار و معماری آنها📌بررسی برج های خنک کننده، دسته بندی، اجزا و استفاده و نگهداری از آنها📌بانکداری، تاریخچه و اجزا آن و بررسی بانکداری الکترونیک📌بررسی انواع بافت های استخوانی، عضلانی، پوششی و ماهیچه ای و بافت همبند و غضروفها📌بررسی باکتری ها و طبقه بندی و ساختار آنها و بررسی بیماری های سفیدک سطحی مو، پیچیدگی برگ هلو و ن📌بررسي ويژگي هاي نموي چهار رقم باقلا (بركت، سرازيري، عراقي و گاوي)📌بررسی پیمانکاری و حسابداري پيمانكاري📌برنامه‌ريزي و طراحي مديريت سيستمهاي حمل و نقل شهري و ایمنی حمل و نقل📌بررسی انواع لعاب سرامیکی و تهیه و روشهای اعمال آنها📌آموزش مبحث بردارها در ریاضیات و خواص و توابع برداری📌بررسی برخی بناها و جاذبه های گردشگری معروف دنیا در کشورهای فرانسه، چین، اسپانیا، انگلیس، ایتا📌نگاهی به برداشت های جديد از نظريه سی. پی. اچ.📌uml، دياگرام‌usecase ، دياگرام‌هاي state (ثابت)، sequence (سلسله مراتبي)، collaboration (همكار📌بررسی آناتومی پستان و شیر دهی و درمان کاهش شیر و مهمترين گياهان محرك توليد شير مادر📌طرح تاسیس آموزشگاه موسیقی، بازاریابی، فعالیتها و امور مالی و اقتصادی آن
تحقیق درباره سنگدانه ها, سنگدانه ها, سنگدانه|آی کیو|iqp
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره سنگدانه ها وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 31 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

شن مهمترين عامل مقاومت فشاري بتن ها ميباشد . حداقل مقاومت شن ميبايد از 800 کيلوگرم بر سانتيمتر مربع بيشتر باشد . شنها به دو دسته بادامي و نخودي دسته بندي ميشوند . سايز 5-10 ميليمتر شن را شن نخودي و 10-20 ميليمتر را شن بادامي مينامند . ما در اين آزمايش يک نمونه سنگدانه شني را از نظر مقاومت فشاري مورد آزمايش قرار ميدهيم .

براي اين آزمايش 3000 گرم شن را داخل سيلندر استوانه اي مخصوص ريخته و روي آن را صفحه فولادي قرار ميدهيم و به مدت 2.5 دقيقه زير فشار 21 تن جک هيدروليک قرار ميدهيم . پس از آن محصول را با الک 8 ميسنجيم و غربال ميکنيم . باقيمانده روي الک را وزن ميکنيم . براي اين آزمايش ما نياز به وزن سنگدانه خرد شده عبوري داريم و براي اين که آزمايش دقيق باشد و درصد خطا کاهش پيدا کند ما باقيمانده روي الک را حساب ميکنيم .