تحقیق درباره سیری در آثار امام خمینی

مطالب دیگر:
📝تحقیق درباره انرژي باد، انرژي حاصل از هواي متحرك📝پاورپوینت پل میلائو اثر نرمن فاستر ............ کلیپ را مشاهده کنید.📝تحقیق درباره چرا جهان فردا به انرژي هسته‌اي نياز دارد📝تحقیق درباره انقلاب اسلامي 📝تحقیق درباره انقلاب اسلامي و بررسي تحولات جهاني همزمان با آن 📝تحقیق درباره انواع نان 📝تحقیق درباره انواع گل و گياه📝تحقیق درباره انواع پمپ و تلمبه📝پاورپوینت ژان نوول ............ کلیپ را مشاهده کنید.📝تحقیق درباره انواع اسيدها📝تحقیق درباره انواع سازوكار زمانبندي متغير سوپاپها📝تحقیق درباره انواع نگهدارنده هاي شفت اکسل عقب 📝تحقیق درباره انواع ويتامينها 📝تحقیق درباره اوراق اجاره📝تحقیق درباره اولويت انتخاب بين مديريت دانش و مهندسي مجدد در سازمان📝پاورپوینت معماری معاصر میس وندروهه ............ کلیپ را مشاهده کنید.📝تحقیق درباره اهل بيت در قرآن 📝تحقیق درباره وزارت آموزش و پرورش📝تحقیق درباره ايمان به خدا 📝تحقیق درباره ايمان به معاد
تحقیق درباره سیری در آثار امام خمینی, امام خمینی,سیری در آثار امام خمینی|آی کیو|iqp
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره سیری در آثار امام خمینی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 43 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

در تمام دوران زندگی در انسانی وقایع تلخ و شیرین ابتدا از یک جرقه و از یک اتفاق بوجود می آید. روزی که تحقیق در مورد ویران حضرت امام (ره) پیشنهاد رشته فی البداهه اعلام آمادگی کردم بدون اینکه چیز زیادی ازا ین بعد از شخصیت حضرت امام خمینی (ره) را بدانم و پس امروز که این تحقیق رو به اتهام و در مراحل تکمیل آن است. خدای را بسیار شاکرم که در راه رسیدن به این هدف توانستم عازمان و سالکان طریق دوست را بهتر بشناسم و پی بردن به این مهم که چگونه سروران شعر از ضمیر کسی تراوش نمیکند مگر دارا بودن آنکس از روح بسیار لطلف که آن نیز حاصل نمی شود مگر با معرفت خاص خداوند.

لذا ، حالا که دانستم می خواهیم که بیشتر به انم چرا که سیر در اشعار یک عارف و سالک دلسوخته در حقیقت سیر در افکار و نظریات ایشان می باشد و سیر در افکار ایشان انسان را به سرچشمه احدیت زورتر راهنمامی شود.

آشنایانu ره عشق درین بحر عمیق

غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

ارواح مقدس و متعالی برگزیدگان و اولیای الهی این کبوتران حریم ملکوت و عندلبیان گلشن لاهوت، که از عالم امر و قرب جوار محبوب ازلی در تنگنای عالم طبع و سراچة ترکیب افتاده و در این دامگاه محنتزای ناسوت گرفتار آمده اند، پیوسته به سان نی از نیستان جداگشته دردمندانه از سینة سوزان نالة اشتیاق برمی آورند و در این غریبستان از دوری یار و دیار شکوه آغاز می کنند این جانهای آرزومند طایر گلشن قدس، همواره سر آن دارند که این تخته بند تن را بهم درشکنند و از این دامگه حادثه پرگشایند و به مرجع و منزل نخستین خود، یعنی جوار و قرب رقیق اعلی، بازگردند و در جایگاه صدق نزد ملیک مقتدر مقام گیرند که گفته اند