تحقیق درباره سيستم نگهداري و تعميرات در شركت كارخانجات دارو پخش

کارخانجات دارو پخش ,نگهداری و تعمیرات,تحقیق درباره سیستم نگهداری و تعمیرات در شرکت کارخانجات دارو پخش |آی کیو|iqp
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره سيستم نگهداري و تعميرات در شركت كارخانجات دارو پخش وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 40 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سيستم تعميرات و نگهداري در كارخانجات دارو پخش به صورت نيمه متمركز است. در اين سيستم بيش از 100 نفر در سطوح مختلف مهارتي در بخشهاي گوناگوني مشغول به كارند كه همگي وظايف خود را زير نظر مديريت فني مهندسي انجام مي‌دهند. واحد برنامه ريزي فني مهندسي نيز تحت نظر اين مديريت اقدام به برنامه ريزي فعاليتهاي نت و كاليبراسيون در اين واحد توليدي مي‌نمايد.

ديگر زير مجموعه‌هاي مديريت فني مهندسي را مي‌توان به بخشهاي مرتبط با توليد و غير مرتبط با توليد تقسيم كرد.

بخشهاي ساختماني، تاسيسات، نوسازي، تراشكاري، برق و الكترونيك را بخشهاي پشتيباني يا غير مرتبط با توليد مي‌خوانيم كه در تعمير و نگهداري تجهيزات خطوط مختلف توليدي اين كارخانه نقشي ندارند و به صورت غير متمركز بيشتر به تعمير و نگهداري از تجهيزات جانبي كل كارخانه نظير سيستمهاي تهويه، خطوط انتقال انرژي و...... مي‌پردازند. تقسيم كار بين اين بخشها فراتر از خطوط مختلف بوده و ملزم به ارائه خدمت خاص خود به تمام كارخانه مي‌باشند.

اما بخشهاي مرتبط با توليد در دارو پخش به حسب خطوط گوناگون توليد تقسيم كار كرده‌اند.

فني مهندسي 1 مسئول تعمير و نگهداري از تجهيزات خطوط استريل، شربت و پماد مي‌باشد و

فني مهندسي 2 مسئوليت تعمير و نگهداري از خطوط ساخت، پرس و بسته بندي قرص و كپسول را برعهده دارد.

فني مهندسي 3 در ارتباط با خطوط سرم سازي و مگومين كامپوند فعاليت مي‌كند.

نكته حائز اهميت اين است كه هر كدام از اين سه بخش به دو دسته برق و مكانيم تقسيم مي‌شوند و با ديدي تخصصي و تفكيك شده اقدام به انجام سرويسهاي تعمير و نگهداري در بخش خود مي‌نمايند.